начало  

      

            Наряден списък за сезон: 2008 / 2009

 

      купа "Капи" - Банско:  18 - 19/12/2008 г.

   1. Васил Ергин - ръчно времеизмерване  на старта

   2. Цветан Пчелин - съдия на врата

   3. Петър Парапунов - съдия на врата

   4. Никола Парапунов - съдия на врата 

   5. Ангел Парапунов - съдия на врата 

   6. Иван Ергин - съдия на старта

   7. Радостин Логофетов - съдия на врата

   8. Костадин Трендафилов - ръчно времеизмерване на финала

   9. Росица Хаджиева - съдия на врата  

 

   
       купа "Юлен" - Банско:  22 - 23/12/2008 г.

   1. Васил Ергин - съдия на врата

   2. Цветан Пчелин - съдия на врата

   3. Владимир Хаджиев - съдия на врата

   4. Никола Парапунов - съдия на врата 

   5. Георги Захариев - съдия на врата 

   6. Иван Ергин - съдия на старта

   7. Костадин Трендафилов - съдия на врата

   8. Росица Хаджиева - съдия на врата




 
  държавно първенство по Сноуборд
        Банско:  07 - 08/02/2009 г.


   1. Васил Ергин - съдия на врата

 
  2. Георги Хаджиев - съдия на врата

 
  3. Иван Ергин - ръчно времеизмерване  на старта

 
  4. Костадин Трендафилов - съдия на врата

 
  5. Никола Парапунов - съдия на врата

   6. Петър Парапунов -
съдия на врата

   7. Росица Хаджиева - съдия на врата

   8. Росен Калайджиев - съдия на врата



 
    Световна купа  DH  и  SG - Ladies
       Банско: 27-28/02/ и 01/03/2009


   1. Костадин Трендафилов - КП
 
   2. Васил Ергин - КП

   3. Иван Ергин - КП




    Държавно първенство по Сноуборд
            Биг Еър и Сноуборд Крос
               Банско: 27-28/03/2009

   1. Костадин Трендафилов - отг. КП
 
   2. Росица Хаджиева - табло

   3. Васил Ергин - КП

   4. Никола Парапунов - КП

   5. Росен Калайджиев - КП



           Държавно първенство Алпийски дисциплини
             и Купа "Пирин" - Банско: 30/03 - 03/04/2009

   1. Васил Ергин - съдия финал

   2. Костадин Трендафилов - ръчно финал

   3. Ангел Парапунов - КП

   4. Никола Парапунов - КП

   5. Петър Парапунов - КП

   6. Росица Хаджиева - КП

   7. Владимир Хаджиев - КП

   8. Красимир Галчев - КП

   9. Николай Скорданов - КП

  10. Росен Калайджиев - КП

  11. Илия Кюлев - КП

  12. Ангел Ангеличин - КП

 
       
нагоре