Безбог днес - зима 2018

Информация от извора!

Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Fri Jan 05, 2018 8:50 am

Няма достатъчно сняг. До междинна се обработва. Надолу се кара горе-долу. Детската писта има достатъчно сняг.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Tue Jan 16, 2018 8:52 am

Падна малко сняг.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Mon Jan 22, 2018 8:49 am

Е, това се казва сняг! Отлични условия за ски.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Mon Jan 29, 2018 8:54 am

Условията за ски са все още добри. Стената е обработена.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Mon Feb 05, 2018 8:39 am

Почти не остана сняг.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Mon Feb 12, 2018 8:53 am

Пак натрупа. Идеални писти!
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Mon Feb 19, 2018 8:57 am

Много сняг и продължава да трупа. Всички писти се обработват.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Tue Feb 27, 2018 8:54 am

Ще се кара до май, май. 1 метър нов сняг и продължава да трупа.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Thu Mar 15, 2018 8:43 am

Добри условия за ски.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Re: Безбог днес - зима 2018

Postby Ivan » Mon Mar 19, 2018 8:48 am

Има много сняг, но пистите са доста омекнали.
User avatar
Ivan
Site Admin
 
Posts: 119
Joined: Sat Jul 05, 2008 7:21 am

Next

Return to За Безбог и Добринище

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron